چهارشنبه

سیاست مرگبار جدید دولت روحانی پیرو امر خامنه ای: حذف بودجه بهداشت باروری در کشور!مرگ و بیماری از سروروی جمهوری اسلامی و سیاستهایش میچکد.  در جهت اطاعت و عملی کردن فرمایشات اخیر سلطان آغا علی خامنه ای مبنی بر لزوم ازدیاد جمعیت و تشویق ملت به باروری هرچه بیشتر،  دولت جناب روحانی (مچکریم) «میلیاردها تومان» بودجه بهداشت باروری کشورمان را قطع کرده است!  این یعنی حرکتی مرگبار که تاثیرات مخرب آن بر سلامت و بهداشت جنسی جامعه مان تنها در طی سالهای آینده و بخصوص در قامت گسترده شدن وحشتناک بیماری های مقاربتی از جمله هپاتیت و ایدز نمایان خواهد شد.

دکتر سیدموید علویان رئیس شبکه هپاتیت کشور که زنگ خطر را در این باره به صدا در آورده است در مصاحبه ای با خبرگزاری مهر ضمن اطلاع رسانی از حذف بودجه بهداشت باروری در وزارت بهداشت، اخطار میدهد: این وضعیت به بروز بیماری های ناشی از رفتارهای پرخطر جنسی منجر خواهد شد.  مهر مینویسد: 

وی با بیان این مطلب که بنده نه طرفدار کاهش جمعیت و نه افزایش جمعیت هستم، گفت: آنچه مسلم است اینکه بودجه‌هایی که قبلا در زمینه بهداشت باروری و کنترل جمعیت و مشاوره هزینه می‌شد و میلیاردها تومان وزارت بهداشت برای خرید وسایل پیشگیری و آموزش هزینه می‌کرد، در حال حاضر قطع شده است.

رئیس شبکه هپاتیت کشور ادامه داد: تمام این بودجه‌هایی که برای وسایل پیشگیری هزینه می‌شد برای کنترل جمعیت نبود بلکه برای کنترل رفتارهای پرخطر در جامعه بوده است.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر