سه‌شنبه

تذکری کوچک در مورد مجاهدین خلق از سوی یک ایرانی-آمریکایی


جمهوری اسلامی سی سال سعی کرده مردم را از آمریکا متنفر کند، مردم بر عکس روز به روز به آمریکا علاقه مند تر شده اند. نگرانی من این  است که اگر دولت آمریکا راهی که این چند نفر اعضای کنگره انتخاب کرده اند را پی بگیرد و شروع به عشقبازی با سازمان مجاهدین خلق کند در عرض یک سال ملت ایران از دولت امریکا احساس تنفر خواهد کرد.../ 

۲ نظر:

 1. شما نگران نبا ش، مردم به قیم و وکیل احتیاج ندارند. شما دارید تو امریکا حالتونو میکنین و از مشکلات مردم خبری ندارین. یک گروه هم که میخوا د تیشه به ریشه این آخوندا بزنه، مزاحمش میشین و میگین آخوندا بمونن بهتره. !!!!

  پاسخحذف
 2. اونموقع که توی کنفرانس گوادولوپ ملی مذهبیها به نمایندگی خمینی دجال با امریکا عشقبازی میکردند یادت رفته؟؟ یا اونموقع که خمینی در فرانسه زیر درخت سیب دروغ به هم می بافت مشکلی وجود نداشت؟؟ حالا چی شده که امریکا اخی شده؟!!

  بساطتون رو جمع کنید مزدورهای خامنه ای دیگه آخر راهه! برای سرنگونی این آخوندهای کثیف که تنها دشمنان این مملکت هستند ما با امریکا و فرانسه متحد میشیم شما هم برو با کمونیستهای چین و روسیه حال کن! خودتونو برای این برچسبها خسته نکنید که آخوندکها و اطلاعاتیها 30 ساله دارن خودشون رو جر وا جرمیکنند اما هر بار که به مجاهدین ضربه میزنند این گروه قویتر و مطرح تر میشود و حمایتهای قویتری میگیرند.

  چراغی را که ایزد برفروزد هر آنکس پف کند ریشش بسوزد!!
  سلام بر مجاهدین قهرمان تنها امید مردم ایران! درود بر ارتش آزادی!
  مرگ بر اصل ولایت وقیح! لعنت بر روح الشیطان خمینی!

  پاسخحذف