چهارشنبه

کارتون های مجله «شارلی» که موجب بسته شدن سفارتخانه های فرانسه در کشورهای اسلامی شدهلینک بالاترین:‌ اینجا
این کارتون ها در پی فیلم خبر سازی که اخیرا در مورد زندگی محمد منتشر شده کشیده شده اند.  پس از انتشار آن دولت فرانسه ضمن پشتیبانی از آزادی بیان مسئولان هفته نامه هجو «شارلی» به مسلمانان اجازه راهپیمایی نداده و گفته است اگر کسی از این نشریه ناراحت است میتواند از آن شکایت کند.  این دولت در عین حال از ترس عکس العمل خشونت آمیز مسلمانان به این کارتون ها بیشتر از بیست سفارتخانه و مدرسه فرانسوی در کشورهای اسلامی را موقتا تعطیل کرده است.

از طرف دیگر «استفان شاربونیه» (مشهور به «شارب») مسئول این نشریه هم ضمن دفاع از پخش این کارتونها گفته «همانطور که من به مسجد نمیروم و سخنرانی مسلمان ها را گوش نمیکنم، اونها هم مجبور نیستن هفته نامه من رو باز کنن و محتوایش را بخوانند.»

تصویرهای «ناجور» و پورنوگرافیک از محمد در صفحات داخلی این شماره:

و تصویر روی جلد این شماره که اشاره دارد به فیلم پر طرفدار «انتوشابل» در مورد یک مرد سفید پوست فلج و خدمتکار سیاهش:۱۰۲ نظر:

 1. yeki bayad payambar ra be khater sex maskhare kone ke khodesh dar omresh ba hichki nabashe, man har ki ro dydam koskeshe alam bud makhsusan faransaviha

  پاسخحذف
 2. توهین و تحقیر بلابه کاران سیاسی جورنالیست نما به یقین مطرود و منفور است. و هیچ آیین و مسلکلی آن را نخواهد پذیرفت.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سارا خانم، باز هم که امروز ساندیس ویژه زدی و بزبان ادبی جفنگ میگی!

   حذف
  2. سارای ساندیس امروزتون فکر کنم مال قرن سوم هجری بود..جقدر ادبیاتتون سنگینه..

   حذف
  3. در جواب شماها>>انکسار فکریتان با جوهر تنفر و تضجر قابل تامل است و باید گفت هیهات.

   حذف
  4. بله دیگه، وقتی که سارا خانوم از ساندیس بعنوان مزۀ عرق سگی استفاده می کنه همینه دیگه!

   حذف
  5. کاملاً با نظر سارا خانوم موافقم ، مگر اینکه توهین کنندگان از انسانیت خارج وآیین و مسلک فحاشی داشته باشند

   حذف
  6. سارا خانوم گلم شما اهل صیغه کوتاه مدت هم هستی؟ اگر جوبتون مثبته لطفا شماره تون رو اعلام کنید،.در ضمن اگرموافق بودید میدونید که هر وقت من بخوام باهم حال کنیم شما باید آماده باشید. وگرنه من اول با نصیحت و اگر به خرجتون نرفت با شلاق از خجالتتون درمیآم.این مساله رو از خودم در نیاوردم بر اساس سوره نسا بود. خودتون که میدونید عزیزم .
   البته اگرمخالف این مساله هستید باید بگم از دین خارجید.
   محمد علی

   حذف
  7. به نظر من بحث ساندیس اینجا معنی نداره. اعتقاد به اسلام مستقل از علاقه به رژیم هست. ما با این توهینها فقط اتحادمون برای ریشه کن کردن رژیمو سست میکنیم.

   حذف
  8. به ناشناس محمدعلی، خیلی بی‌شعوری کم از گاو نداری البته اگر توهین به گاو بیچاره نباشه برو به جهنم عوضی چرت و پرتای بقیه رو مثه طوطی تکرار نکن اقلا یه کم مطالعه کن بعد بیا زر بزن

   حذف
  9. متاسفم برای ملتی که آزادی بیان رو در فحاشی میبینن و کسی که غیر این بگه رو ساندیس خور مینامند !
   مارو باش با کی شدیم هفتاد میلیون نفر .
   به قول سارا خانم تجمد فکری شما باعث بقای این حکومت میشه ، شمایی که از پاکبازی رو با خاکبازی و آزادگی رو با آزادی اشتباه گرفتین و گمان میکنید انسان مانند حیوان بی شعور حق هر کاری را دارد .
   جالب اینجاست که اگر کسی به کوروش یا داریوش سفاک و امثال اون توهین میکرد زمین و زمان را به گند میکشیدین و تا سی سال بعد دراین مورد نوحه میخوندین.

   حذف
 3. بر طبل و دهل باد کاشتن خروار خروار طوفان درو کردن است. باید دید سزا وجزا اینان چه خواهد بود. گر صبر کنید....

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سارا خانوم گلم شما اهل صیغه کوتاه مدت هم هستی؟ اگر جوبتون مثبته لطفا شماره تون رو اعلام کنید،.در ضمن اگرموافق بودید میدونید که هر وقت من بخوام باهم حال کنیم شما باید آماده باشید. وگرنه من اول با نصیحت و اگر به خرجتون نرفت با شلاق از خجالتتون درمیآم.این مساله رو از خودم در نیاوردم بر اساس سوره نسا بود. خودتون که میدونید عزیزم .
   البته اگرمخالف این مساله هستید باید بگم از دین خارجید.
   محمد علی

   حذف
  2. میبینی که سرشون آورده نه پیشرفت کردن نه حکومت آزادی دارن,نه دارن مثله ما دنیا رو هدایت میکنند.نه مردمشون تو رفاهن.نه جهان اولین. هر روز و هر روزم که پولشون کم ارزش میشه.مثل جمهوریه اسلامی و مردم خوشبختش نیستن.همشون در رنج و عذاب و یدیختین

   حذف
  3. جناب محمد علی ، کجای سوره نساء گفته شده به زن شلاق بزنین ؟

   حذف
  4. سارا خانوم درود بر شما؛ جواب ابلهان خاموشی است؛ به خدا واگذارشان.

   حذف
 4. There are those who seek attention at any price. I only wish that moslems were smart enough to look the other way and not fall for these traps. Reaction especially the kind we have seen recently is the worst possible response, unfortunatelly.

  پاسخحذف
 5. KHOB BOODE DIGE INHAME SHOMA TOHIN KARDID YE BAR ONA .

  پاسخحذف
 6. چرا فکر می کنید که این آدم یک افسانه بوده ؟ ایو هم مثل همه می خورده و می کرده و می ریده. با این تفاوت که خیلی حشری بوده و نمی تونسته جلوی سکس خودشو بگیره . تمام زندگی این آدم توی غذا و کس خلاصه شده بود...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سلام
   یه سری به تاریخ عرب قبل از اسلام بزن!
   تو نت هم می تونی متنشو دانلود کن.
   به نظر شما جامعه ای تو اون اندازه از بربریت رو یه آدم زن باره!! و ...! می ت.نسته تو چند سال چنین متحول کنه؟
   منصفانه بعد خوندن تاریخ عرب قبل از اسلام قضاوت کن.
   به امید خدا
   مهدی

   حذف
  2. من بجای ایشان جواب می دهم.
   استالین و هیتلر هم همانند محمدابن عبدالله افراد پلیدی بودند، اما جوامع خود را دگرگونه کردند و ویرانی و خساراتی بسیار فراتر از محدودۀ سرزمین خویش از خود بر جای گذاشتند.

   حذف
  3. خود خداوند هم در قرآن گفته که بگو که من بشری مثل شما هستم . ولی بشری که اینقدر روحش بزرگ بود که لیاقت پذیرش وحی را پیدا کرد و آنقدر مهربان و بخشنده که دشمنانی که چندین روز بر سرش مدفوع و شکمبه حیوانات را می ریختند را با محبت کردن و عیادت از کسی که اینکار را می کرد ، شرمنده کرد و بله اویی که همه کارهای بشری را می کرد تا بگوید برای خوب بودن لازم نیست فقط در افسانه ها باشید . میتوانید بخورید و باشامید و در بازار راه بروید و دروازه های ملکوت را به نور قلبتان بگشایید. و او آنقدر بزرگ بود که معلم عشق ورحمت و بزرگی و بخشش برای همه تاریخ باشد . امیدوارم شما را هم که به او بد می گویی از رحمت کریمانه اش برخوردار کند .

   حذف
  4. آقا مهدی تند نرو برادر، تاریخ عرب قبل اسلام چه ربطی داره به آدم شدن عربها ؟ بعد از بوجود آمدن دین اسلام به وسیله سلمان فارسی و محمد، 25 سال زمان برد تا به قدرتمندان عرب فهمانده بشه که یه نون دونی براتون آماده شده، عربهای تن پرور هم اینو فهمیدن، اونایی که به قدرت رسیدن با اونایی که دنبال قدرت بودن برای چپاول مردم با هم سر جنگ داشتن، علی و اولادش از یه طرف و خلفای دیگه هم از طرف دیگه به مفت خوری و تن پروری روی آوردن، در همون زمان تا حالا هر چه سعی کردن هم اعراب آدم نشدن، یه قانون درست و حسابی از اعراب معرفی کنید، اینکه شهراشون درست شده که نشان از آدم شدن اونا نیست، تو مسلمونا یه فرهنگ درست حسابی پیدا کن و به ما هم معرفی کن

   حذف
  5. جناب ناشناس ، ربط داره ، برو مطالعه کن میفهمی چرا ربط داره .

   به وسیله سلمان فارسی ؟؟؟ واقعا گاهی احساس میکنم حق شمابیش از اینی نیست که الان هستید .

   ههه شهرهاشون درست شده ؟؟ این اوج بی سوادی شما رو مشخص میکنه ، واقعا متاسم ، به قول معروف سنگ مفت و گنجشک مفت ، هر چی بخوای میگی ، کسی هم جلودارت نیست ، بگو جانم ، بگو و خودت رو تخلیه کن .

   حذف
 7. خیلی عالیه. تف به روح محمد و ال مفت خورش

  پاسخحذف
 8. دوستان من مسلمونم.این حرفا رو دوستانه میگم. من موافقم که آدمی بتونه هر کسی رو نقد کنه. حتی پیامبر.
  ولی بحث اینه که باید ظرفیت مردم رو در نظر گرفت. متاسفانه اکثر کشورهای اسلامی از نظر فرهنگی زیاد در سطح بالایی نیستن و طبیعیه که واکنش شدیدی خواهند داشت.
  و این سطح فرهنگ و ادب شما رو میرسونه که چطوری نقد کنید.
  چه دلیلی داره این ناشناس به پیامبر فحش بده. به نظرتون بعضی حرف ها زده نشن بهتر نیست؟

  پاسخحذف
 9. Ghabol kardane jafangiat sharm avar tar ast dar gharne 21 . donya avaz shode va mardom shroo kardan ke jafangiatio ke be khordemoon dadan toole 100 ran sal az maghzeshon biroon konan

  پاسخحذف
 10. سارا خانم یکی از آن برادران عرعرعرعرزشی است که پشت نام زنانه قایم شده.

  پاسخحذف
 11. تورو خدا حماقت مضاعف مسلمانان راببین که اینقدر از خود نقطه ضعف نشان داده اند که تمام دنیا محمد پیامبر را کیر کرده و خودش سر آن نشسته است.

  پاسخحذف
 12. دوستان این سارا خانم نویسنده و یه جاسوس ساکن آلمانه

  پاسخحذف
 13. سارا خانوم یا هر کس دیگری که هستید. حق با شما است ولی‌ توهین به باور‌های دیگران را همان پیغمبر خودتان شروع کرد. او بود که با همدستانش به مکه حمله کرد و بت مردم را شکست و آن‌ها را مجبور به دین اسلام کرد. امروز هم اون رهبر عزیزتان و چند تا مثل خودش به دین‌های دیگران توهین میکنند.

  پاسخحذف
 14. سارا خانوم جواب این آدمای ابله بی ادب رو نمیخواد بدین. چون خودشون رو زدن به نفهمی. همین. از ماهم کاری بر نمیاد.
  جواب ابلهان خاموشیست....

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مگر قران مسلمانها در ایه هایش به دیگراندیشان توهین نمیکند وانها را به حیوانات تشبیه نمی کند و قتلشان را توصیه نمیکند.خوب جواب دشنام مسلمآ دشنام و توهین است.

   حذف
 15. بسیار خوب و در خور این تروریستا !

  پاسخحذف
 16. توهین و تحقیر عقاید دیگران کار افراد کوته فکری است که به دنبال ایجاد تنش بین افراد، اقوام و ادیان مختلف می باشند.
  امیدوارم که با رشد فکری جوامع، کمتر شاهد همچین توهین هایی باشیم.

  پاسخحذف
 17. تو از کجا فهمیدی خیلی حشری بوده؟

  پاسخحذف
 18. in mosalmoon haa ra bayasti bishtar iz inha baa haghayegh ashena kard. in karikatorhaa kaar kheili kheili khoobi hast. har ki ham ke doost nadareh negaah nakoneh. marg bar eslam e naab mohammadi

  پاسخحذف
 19. تفو بر شما ها باد!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. پدر آمرزیده چه تحولی.
   هوسرانی ،غارت سایر قبائل،تحمیل عقیده وکشتار و حمله به سایر سرزمین ها از جمله کشور خدمون،غارت و چپاول، تحمیل دین به زور و قتل تحقیر مردم متمدن و جزیه گرفتن از اسلاف ما را شما بهش میگی تحول؟
   همین الان هم میبینی هر چه سرزمین اسلامی هست در آتش کینه و قتل و کشتار و فقر و عقب ماندگی،و استبداد، و شکنجه و دیکتاتوری میسوزه؟
   نه واقعا اگرمسلمانها برای بشریت یک قرص یا وا کسن و یا پیچ و مهره کوچک اختراع و ابدا کردند به ما بفرماید.
   میبینید که هر روز به همه دنیا توهین میکنند ولی اگر کسی ،جایی دو تا کلمه بهشون انتقاد و توهین کنه مردم بیگناهی رو که هیچ نقشی در اون ندارند چطور در آتش کینه و جهالت خدشووون میکشند.
   اینها از نظر شما تحوله ؟
   این کامنت در جواب اون دوستی بود که میگفت محمد جامعه عقب مانده جاهلیت را متحول کرد .
   کو کجا رفت،این چرا کامنتش رو برداشت ؟ای بابا

   حذف
  2. بیا پدر آمرزیده ، کمی اگر عربی بلدی مطالعه کن شاید فرجی شد

   http://www.facebook.com/ebdaatuna?ref=ts

   http://www.facebook.com/Tari5ona

   و امثال این ...

   حذف
 20. اولا دوستان اسلام گرا مجبور نیستید اینجا بیائید. دوم اینکه بی‌ احترامی به باور‌های دیگران را پیغمبر خودتان آغاز کرد. پیغمبر های دیگر دعوت کردند ولی‌ او با یک لشکر به مکه حمله کرد و کلی‌ آدم کشت.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. به مکه حمله کرد و کلی آدم کشت؟؟؟


   جدیدا پان ایرانیسمهاتاریخ هم مینگارند و ما بیخبریم؟

   حذف
 21. من اصلا از دیدن اینهمه حرومزاده متعجب نمی‌‌شم.البته نصیحت کردن امثال شما از خوندن یاسین به گوش خر کم اثر تره. عرق سگی‌ تونو بخورین و خوش باشین تا روزی برسه که مزهٔ این عر عر کردنتونو بفهمین

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما هم به طرز سگی در حال عرق ریختن زیر پیش نماز مسجد باشید ببینیم عاقبت کی بهتر خواهد شد!

   حذف
  2. ریدم به قبر محمدت چرا کشته شدن سی هزار مسلمان سوری توهین نیست و هیچ غیرت این مسلمان حرومزاده را برنمی انگیزه

   حذف
 22. ناشناس جان به نظر شما کسی که مادر ایرانی داره و پدر عرب حرومزادست یا کسی که پدر مادر ایرانی داره؟

  پاسخحذف
 23. حزبالله هم الغالبون

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حزبالله هم القاتلون الناس اولیکهم مفسدین فی العرض

   حذف
 24. hala eslam che goli zade besare in mellat ha ,che tarafdari mikonan bazia ,joz koshtane mardom binava,

  پاسخحذف
 25. ملایان باید از کل بشریت طلب بخشش بکنند.اما آنها با شرمی فکر می‌کنند که با این‌همه جنایت و شکنجه و اختلاس و دزدی و دروغ‌ و تجاوز شاید هنوز دستشان برای همه رو نشده است.

  پاسخحذف
 26. انتوشبل چیه دیگه، چرا ترجمه نمی کنی مگه سواد نداری؟

  پاسخحذف
 27. تو ایران هنوز بعضی ها فرق آزادی با توهین و تحقیر رو نمیدونن برا همین میگن اشکالی نداره که چنین فیلم ها و عکس هایی با چنین موضوعی نوشته یا ساخته بشه

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اتفاقا آزادی بیان دقیقا یعنی همین آزادی زدن حرفایی که یکی ممکنه خوشش نیاد و نخواد تو آزادی زدنش رو داشته باشی، وگرنه آزادی گل گفتن و گل شنفتن که نشد آزادی.

   حذف
 28. نه سارا توی ملبورن استرالیا است و از خواهران سپاهی هست

  پاسخحذف
 29. be nazare man in ax ye tohine ke bayad javab dade beshe.kolan kari nadaram ke mohammad ki bode vali shakhsi ke bara baziha mohtarame . shoma irania az har gheshri ke bashid motmaenan be koroshe kabir minazid hamon irani ke goft bezarid to din azad bashand hame va hich tohini be hich kas nakard . vali in jalebe ke man motmaenam onai ke in axo mizaran bara chap faghat mikhan badesh aksol amale mosalmona ro bebinan bekhandan akhe parcham atish zadano tazahorato ina yaniiiiiiiiiiiii chiiiiiiiiiiiii?!?!?!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. age koorosh ham zane 7 sale migereft hich jaye ehterami nadasht!

   حذف
 30. فکر کنید رو جلد یکی از مجلات ما به مسیح توهین بشه!
  ما رو از هستی ساقط میکنن. محترمانه!
  ولی اونا برای هر توهینی ، توجیه دارن!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مسیح که یک حرومزاده بوده که مریم خانم از یوسف نجار گرفتتش حالا محمد که فقط مفعول بود

   حذف
  2. نه بابا این خبرا هم نیس، نه شما رو از هستی ساقط میکنن نه هیچ اتفاقی میافته. شبانه روز ملت دارن به عیسی و موسی توهین میکنن هیچ خبری هم نمیشه. من که خودم همون زیرس براتون لینک دادم از نشریه امریکایی خیلی معروف که کارتون ناجور مسیح و موسی رو انداخته که دارن با بودا و یه خدای هندو با هم سکس گروهی میکنن. همون بالاتر برو زیر عکس میبینی لینکشو نوشتم مطلب مرتبط.

   حذف
 31. :)) intouchables khoda bood
  dar zemn sooti az khode payambar jakeshe ke 13 ta zan gerefte yekishoonam 7 sale boode

  پاسخحذف
 32. ایا نمی توان فکر کرد که راه دیگری جز اینکه توهین کرد برای نقد یک فکر وجود دارد. بنده اصلا با اسلام میانه ای ندارم. اما سوال من این است که چرا هر نوع رفتار اگر مربوط به فرد غربی بود منطقی و پذیرفتنی است، دوستان توجه به این تناقض در رفتار این آقایان دارند؟

  پاسخحذف
 33. عزیزان این مسئله فقط ثابت میکنه که جهان امروز و قدرت های مادی میخواهند جهانی عاری از دین داشته باشیم و هدف همین است و دارند با این مسائل جهانی یکدست و سکولار ایجاد کنند تا 30 سال پیش توو همین ایران اگر کسی اسم امامی را میآورد و توهین میکرد همه جبهه میکرفتند ولی حالا جمعی بسیار زیاد فقط نظاره گر هستند و این یعنی رسیدن بخ مقصود آنها

  پاسخحذف
 34. واقاآزادی اینه که شما بیایید به اعتقاد بالای یک میلارد نفر توهیم کنی؟!اونا اگه ازادی میفهمیدند به مردم مسلمان اونجا هم اجازه میداند که مثل اعتقادشون زندگی کنند. شما هم هرچی که علیه اسلام باشه قبول میکنید حالا هرچی
  شما ها مشکلتون با یکی دیگست و از این مسائل به اصطلاح استفاده میبرید

  پاسخحذف
 35. ما هر لحظه با چالشی روبرو هستیم مهم پاسخی است که سرشار از خرد،عشق وآگاهی باشدو حقوق هر انسان ، حیوان و شیي را محترم بشمارد

  پاسخحذف
 36. motasfan eadi bakht bargasgte va aghl az kale paride va na ahgah yk arab pa pati bache baz malikholiaie ra bot kardan va moghasat khod midanad jedan tofo bar shoma bi hovytan1 va go h be roh pedar khodetan va oun mohamad dajal ke bache sar rahi va sighi nabshe bot shoma

  پاسخحذف
 37. اگر جرات داريد، كمپين "آزادي اهانت" راه بيندازيد. اگر به كار خود مطمئن هستيد، با افتخار بگوييد كه طرفدار "آزادي اهانت" هستيم.

  پاسخحذف
 38. کاریکاتورهای فوق قطعا توهین آمیز هستند . اما علت توهین غربی ها به پیامبر را باید در خود روحانیون و علما جستجو کرد بدلابل زیر
  1-پیامبر را معصوم اعلام کردند.در صورتی که افرادی مانند مجتهد شبستری اعتقاد دارند پیامبر تنها در ابلاغ وحی معصوم بوده است
  2- کشتار قبایل بنی قریضه و خیبر و فروش زنان و کودکان در بازار برده فروش ها و کشتار شاعران و کاتبان نمی تواند کار یک پیامبر معصوم باشد . خوب چرا علما آن را نفی نمی کنند و نمی گویند اشتباه است . حتی آقای خمینی در یکی از سخنرانی های خود با اشاره به کشتارهای فوق و تبعیت از رسول الله دستور کشتار مخالفان زا صادر کرد.
  باید تمام این کشتارها تکذیب شود و ایه های قتال هم از قران حذف گردد تا اسلام زنده بماند .تنها راه نجات اسلام رجوع به تفکر پراگماتیسمی است.حال که مردم انقدر به اسلام علاقه دارند چه اشکالی دارد یک اسلام وپیام بری پر از مهربانی و نیکی را بمردم نشان داد . و قسمت های زشت تاریخ اسلام را از ان زدود.

  پاسخحذف
 39. دم این مجله گرم. کلا مذهبیان سیاسی و کوته فکر همه شبیه هم هستند وآخوند و کشیش و خاخام هم ندارد.تمام مذهبیون در آخر غیر منطقی و متجاوز به حقوق سایرین هستند

  پاسخحذف
 40. آنهایی که به پیامبران توهین می کنندوآنهایی که از توهین کنندگان حمایت می کنند اگر به اصل و نسبشان یا به پدر و مادرشان مراجعه نمایند میبینند که نطفه شان از پدر خودشاننیست بلکه چندین نفر در در آن فرد توهین کننده شریکند

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. که چی حاجی!؟ اصلا نباشه. شما اگر خیلی خوبی سعی کن این تفکرات احمقانه ات رو کنار بگذاری و کمی بیندیشی. مهم نیست چه کسی حرف می زنه! یک حرامزاده مثل من یا یک حلالزاده مثل شما! مهم اینه که چی می گه! برادرر!!!

   حذف
  2. allah o akbar, shoma ke masole notfeh shenasi hasti khodet o payambaret az kodom notfeh ha mosharekat gerefti ke be dokhtar 6 saleh ham rahm nakardid, inja mosalmona be gosfand ham rahm nemikonand, chand vaght e pish toye englis yek mosalon do atisheh mesle shoma be yek gosfand tajavoz kardeh bod, toye rouznameh aks gosfand ro shatranji kardand vali khob digeh mosalmonha ke sharmandeh nemishan ba hichi , na ba ghatl na ba tajavoz na ba hichi, zaboneshonam ke 10 metr deraze!
   ajret ba hoseine malonn

   حذف
 41. نمیدونم چی بگم واقعا برای شما متاسفم. خیلی عقب افتاده اید. خیلی سطحی نگرید. مخالفان خودتون رو فحش میدید میگید آژادی بیان!!! این مملکت به دست امثال شما هم بود سال ها چیکارش کردید. پیشرفت کردید یا پسرفت تقلیدی؟!!!! شما واقعا حقتونه که تو همین کینه خودتون بسوزید!!! انشالله مسلمونا هم متحد میشن و بعد از گذروندن این دوره بردگی غرب بودن مستقل شده و حق خودشون رو میگیرن و اونوقت شما هم همین الان که پاچه خواری یکی سری بی خدا رو میکنید جلوی مسلمونا هم پاچه لیسی خواهید کرد. به امید خدا

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گهی دانه دانه
   آخوند میخواد کشور رو به 1400 سال قبل برگردونه انوقت شما میایی از پیشرفت و استقلال حرف میزنی

   حذف
  2. آخوند کیلو چنده مگه همه مسلمونا آخوندند. اگه منظورت آخوندای ایرانی باشه که علت همه این بدنامیهاست بهت بگم که این از شما بی دین ترند و یار شیطان در کمک به شما بی دینان هستند. اسلام با همه این دشمنیها پیشرفت میکند.

   حذف
 42. باید بگویم که اجداد این بی خدایان زمانی که اسرا را میگرفتن و میکشتن و به زنان تجاوز میکردن پیامبر قانون کنیز و خدمتکار را گذاشت تا این اسرا در بین خانواده های مسلمونا در رفاه نسبی بزرگ بشن و بعد آن ها را به هر بهانه ای تشویق میکرد آزاد کنن تا زندگی مستقلی را شروع کنند!! پس این کار اشتباه نیست خیلی هم مدرن بود. آیه قتال در مورد دفاع از شرف و آزادی بیان است نه برای کشورگشایی! مسلمونا به کشورهایی حمله کرده اند که از طرف آن ها بارها تهدید شده بوده اند. نه به کشورهای دیگر. اسلام دین احترام به عقاید دیگر است نه توهین و کاریکاتور کشیدن با این شیوه عاجزان!! کشتار بنی قریظه پاسخی بود به خیانت آنها! بعد از خیانت به آن ها چندین روز مهلت خروج از مدینه هم به آن داده شد بلکه آن ها بجای خروج با همکاری دشمنان خود را برای جنگ آماده کردند. اگر آمریکا امروز یک گروه مخالف خود را بکشد که به او خیانت کرده شما پاچه لیسان همگی دست به قلم شده و از او دفاع خواهید کرد که حق آمریکاست از خودش دفاع کند!!! شما چه جور موجوداتی هستند که عقلتان را فروخته اید و این قدر کینه ای شده اید واقعا متاسفم براتو!!!!

  پاسخحذف
 43. پیامبر اسلام در 25 سالگی بایک زن 40 ساله ازدواج کرد و تا 52 سالگی تنها با همین زن بود. شما که الان به پیامبر تهمت بسته اید با هزاران دوست دختر خود شبها و روزها خوابیده اید و کسی هم معترض شما نشده بلکه با افتخار هم از خودتان دفاع میکنید. شما هرزه ها هیچ حقی در اعتراض به داشتن چند زن پیر پیامبر ندارید! پیامبر اگر میخواست میتوانست مثل آخوندهای شیعه قانون صیغه را که آن موقع معمول هم بود اجرا میکرد و هرزگی به تمام معنا را در جوانی به شما که در آن غرق شده اید نشان دهد ولی او این کار را هم برای خود و هم برای پیروانش حرام کرد و به زن حرمت بخشید. وقتی در صد صال پیش زنان در آمریکا و اروپا حق مالکیت خصوصی نداشتند زنان مسلمان حق مالکیت و حق ارث داشتند و الان ادعا میکنید که نصف مرد است!! شما حکمت همین را هم بروید بدون تعصب مطالعه کنید میفهمید. خدا بهتان عقل و شعور بدهد شما از مسلمونای متعصب هم بدترید چون اصلا چیزی را که مخالف شما است اصلا در موردش مطالعه نمیکنید. خاک توی سرتان

  پاسخحذف
 44. به نظر من دو طرف فقط بر اساس فرضیات صحبت می کنند، واقعیت اینکه هیج کس در مورد پیامبر، دنیای دیگه ، خدا و غیره چیزی نمی دونه، همه بر اساس احتمالات و فرضیات صحبت می کنید. تو روز روشن تو خیابونهای تهران آدم می کشتند، اونوقت یکسری بر معصومیت خامنه ای شهادت می دادند، از این مردم می خواهید که در مورد 1400 سال پیش چه تفسیری داشته باشند. دو طرف یا بر اثر ترس اظهار نظر می کنند یا تعصبات ضد دینی ، واقعیت اینکه دانش ما خیلی کمه بهتره تفسیرامون رو با قاطعیت بیان نکنیم بلکه در قالب احتمالات بیان کنیم.

  پاسخحذف
 45. این بابا خوب حرف میزنه، خوشم اومد! البته به نظر من اسلام و غیر اسلام همه بهانه است. انسان از هر چیزی در هر جهتی میتونه استفاده کنه. اگه با کت و شلوار بشه خر رو آدم کرد پس اسلام یا هر مشرب دیگری میتونه انسان رو عوض کنه. انسان به اسم اسلام ، کمونیسم ، مسیحیت، کاتولیسیم ، پروتستانیسم و غیره جنایاتی مرتکب شده که نباید پای اون مشرب ها نوشت . اون مشرب ها کاغذ پاره ای بیش نیستند که انسان کار خودشو با اونها توجیح میکنه! ضمنا من تاریخ رو به عنوان مبنای بحث قبول ندارم چون هر کسی از ظن خود اونو تفسیر میکنه و نمیتونه مبنای خوبی برای بحث باشه. ولی کلا از روش برخورد این ناشناس خوشم اومد البته بجز اینکه دیگران رو آدم حساب نمیکنه. ایجوری دیگران هم ایشون رو داخل آدم حساب نمیکنن و این جانشین خدا بر روی زمین بعلاوه خداوند متعال که این خلیفه الله را آفریده فاتحه شون خونده میشه. یک کمی شأن انسانی خودمنون رو حفظ کنیم.

  پاسخحذف
 46. ما بلاخره نفهمیدیم فرق محمد با مالک play boy چیست؟
  البته نباید فراموش کنیم که محمد به کودکان هم تجاوز می کرده !!!!!!!!!!

  پاسخحذف
 47. اولا که مالک play boy احتمالا پدرت بوده اما محمد نمیتونسته پدرت باشه.

  دوما نکنه خودتم یکی‌ از اون بچها بودی که اینقدر ذوق میکنی‌!!! یاد بچگی‌ات افتادی؟؟

  پاسخحذف
 48. دوستان عزیز خودتونو خسته نکنید. اصولا در طول تاریخ امثال عوضی‌‌هایی‌ مثل شما زیاد بوده. شما مشغول چریدن باشید. چون کلا شما به هیچی‌ اعتقاد ندارید اگه روزی بود و رسید که جواب این گوه خوری هارو بدید که وای به حالتون.....

  پاسخحذف
 49. من نمیدونم چرا اینقدر غیر مسلمونا کینه دارن به اسلام؟چرا نسبت به مسیحیت و یهود این برنامه ها نیست؟من به عنوان یک روانشناس برای شما تبیین میکنم همه اینا بخاطر افسار از دست رفتن کافرایی امثال شماست که نمیدونن تو این دنیا چه میکنن؟گیجند به کدوم طرف برند؟بی برنامه.برای چی زندگی میکنید؟آیا زیر بوته سبز شده اید؟آیا برنامه ای برا شما تو زندگی نیست؟آیا انسان فقط همین دنیا رو داره؟اگه محمد الکیه پس چرا تو همون انجیلتون خبر از اومدن پیامبری به نام احمد شد؟کینه و بغض دارید به اسلام چون دین و مذهب خودتون پر از انحرافه.نمیتونید دینی کاملتر از دین خودتون ببینید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. on enjiloi ke migid dast neveshteh tarafdar haye mohammade ravashenas va kafar shenas
   ye kam etelaat begir azizam, be ghir az enjil barnaba hich enjili az kasi be emse mohammad nami nabordeh

   حذف
 50. شرايط ما در ايران مانند شرايط انقلاب 57 است يعني بسياري مردم از هر چه به حكومت منسوب است بيزار هستند و حتي نظر يك خانم (سارا) را تحمل نمي‌كنند! يكي از پايه‌ها دموكراسي تحمل است! ايشان نظري دارند چرا با نظر ايشان اينطور برخورد مي‌شود؟! آيا اگر حكومت دست شما باشد با مخالف خود چنين برخورد مي‌كنيد؟

  پاسخحذف
 51. چقدر جای تاسفه که مردم ما حتی برای گفتگو با هم از زشت ترین کلمات استفاده میکنند و هر کدام خودشان را محق دانسته ،عده ای خود را از وابسته به تمدن چند هزار ساله ی ایرانی و نماینده کوروش کبیر (پندار نیک،گفتار نیک! رفتار نیک) میدانند!!! و عده ای هم خود را رهروی پیامبری که حسن خلق و صبوری در برابر بدترین توهینها و رفتارها را از مهمترین صفاتش در قرآن ذکر میکنند!!! خیلی عجیب است آیا این همان اتحاد مردم دوست داشتنی ما در سال 88 در برابر بی عدالتیهااست؟!!! اگر اینگونه است وامصیبتا برای نسل آینده که ما مدرسینشان باشیم!!!

  پاسخحذف
 52. دست گلشون درد نکنه، پیامبر بچه باز رو باید هم مسخره کرد، باز هم آفرین به این مجله من که دیگه شدم از مشتری‌های پر و پا قرصش، حقیقت اینکه اسلام بدترین چهرهٔ را دارد تلخ که مسلمان‌ها این را با خشونتی که انجام میدن اثبات میکنند

  پاسخحذف
 53. بنده کتابهای انسانهای موفق و نیکو کار از سرتاسر دنیارو تا حدی که جواب سوالهای خودم و نسل بعدی خودم رو در مورد پذیرش کلا دین ودینداری را بدم خواندم و منش اشخاصی را که در کتابهایشان به انسانیت و تکامل معنوی انسان بدون در نظر کرفتن بهشت و جهنم توصیه کرده اند را پیشه کردم باور کنید محمد عیسی موسی و غیرو اگر به شکلی که دین و دینداران در موردشان صحبت کردند وجود داشتن این همه کشنه و بدبخت در دنیا وجود نداشت به کارنامه سران دولت اسلامیمان توجه کنید متوجه خواهید شد که انها چقدر از دین جدا عمل میکنند این نه بخاطر بد بودن انهاست بلکه بخاطر پوچی باورییست که با دروغ قرنها بشر را توسط ان استعمار مالی و معنوی و جانی کرده اند و این در تمام مذاهب به یک شکل وجود داشته و دارد از شما خواهش میکنم برای یکبار در زندگیتان بدون تعصب به لزوم داشتن دین برای انسان بودن نگاه کنید

  پاسخحذف
 54. آفرین لطفااینهمه بهمدیگر توهین نکنیدکه باعث خوشحالیه ملاهابشه اوناهمینو میخوان بجاش باهم متحدبشیدواین ادمخورهاروازسرزمین آریائیهمانجاروکنیدباورکنیدکه تمام این مشکلات خودبخوددراثربوجودآمدن یه کشورآزادودمکرات حل ونمام آشوبی رو که درمنطقه خاورمیانه افتاده روهم آرام میکنه باورندارید امتحان کنید طول عمرملاهافقط و فقط از اختلاف بین شماها وفتنه درمنطثه است بتاریخ بوجود آمدن این اغتشاشها توجه کنیداول جنگ باعراق بعدش همینطور ادامه داره وهمینطور درکشورمان هم بیصداوباصدا جوان میکشندلطفامتحد باشید.مرسی

  پاسخحذف
 55. دوست کتاب خوان من، کتاب خوندن که خیلی‌ خوبه، اما یه ذره عقل داشتن و خود رو به کوچه علی‌ چپ نزدن بهتره.

  آقای ایرانی‌ که خشونت مسلمونا گفتی‌

  جنگ کره و ویتنام و استفاده از بمب اتم و حمله به هر کی‌ خوششون نمیاد و هزاران جنایت تاریخی‌ ارباباتون هم به مسلمونا ربط داره؟؟.یا چون ارباباتون کردن مشکلی‌ نداره؟؟ اینا آدم کشی نبوده؟ نه؟

  این مشنگ‌هایی‌ که هرّ ز‌ر ز‌ر می‌کنن و از آدم کشی حرف میزنن فکر می‌کنن می‌تونن تاریخ رو ندید بگیرن؟؟ جم کنید بابا بساط تون رو، امثال شما بی‌ هویت‌ها و خود فروشا دقیقا دلیل این وضعیت کشورهای جهان سوم هستید

  پاسخحذف
 56. اسلام دینی هست که دقیقا طرح هایی بر خلاف حقوق بشر ،فرهنگ مدرن و رفتار صحیح مدنی بیان می کنه ،
  نباید انتظار داشته باشید همه ی مردمان جهان از نقض حقوق انسان ها دفاع کنند!
  اسلام نقض حقوق بشر ، نقض حقوق زنان ، ترویج می ده!!!!
  سنگسار ، شلاق ، اعدام ، قطع اعضای بدن ، ازدواج زیر سن قانونی و...
  اینقدر این دین دچار مشکل هست که قابل دفاع نیست!
  چطور می توانید از پیامبری دفاع کنید با تعداد زیادی از زنها ارتباط داشته ، هیچ حد سنی و محدودیتی هم برای رفتارهاش در نظر نمی گرفته!
  این چه فرد مقدسی هست که سکس اولین اولویت زندگی اون هست!
  چطور یک پیامبر قتل و کشتار و جماع با زنان الگوی زندگییش هست و مقدس هم هست!
  القاعده سمبل اسلام و پیامبر اون هست ،
  سر بریدن ، بمب گذاری ، قتل ، ترور و خون ریختن معنی مجسم اسلام است.
  همین جمهوری اسلامی که زندگی ما رو سیاه کرده سمبلی از اسلام حقیقی هست...
  چه دفاعی از حجمی قاتل و جانی و بیمار دارید!؟
  اصلا پس از آزار این حجم از مردم در کل گیتی چطور حق دفاع از قاتلان و بیمارن جنسی اسلامی دارید؟
  اصلا به یک فرد بیگانه که متعلق به کشور شما هم نیست چه دلبستگی دارید !؟
  (((این کتاب را برای قوم شما و به زبان ما ((( عربی ))) فرستادیم)))
  اصلا ملیت ایرانی خودتون رو فراموش کردید !آیا عرب هستید؟
  آیا فرهنگ و تمدن چند هزار ساله خود را با یک تمدن وحشی تعویض کردید!
  علاقه ای به ایرانی بودن ندارید!دوست دارید عرب باشید؟دوست دارید از اعراب دفاع کنید ؟
  لذت میبرید آخوندها بر شما حکومت کنند ، لذت میبرید مثل گوسفند با شما رفتار کنند؟؟؟
  قصد دارید تا همیشه ساده لوحانه و عامیانه فکر کنید؟
  تا ابدیت قصد دارید از بیمارن جنسی دفاع کنید؟؟؟
  قصد تغییر مواضع ندارید؟؟؟
  خسته ام از این بی شعوری ابدی مسلمین جهان...

  پاسخحذف
 57. اگر چه میدونم از اون دسته آدما نیستی‌ که بشه چیزی رو بهت ثابت کرد و البته نیازی هم نیست چون خواب نیستی‌ (خودتو زادی به خواب) اما چند نکته‌رو میگم که فکر نکنی‌ خیلی‌ می‌فهمی

  اولا که عملکرد ارباب تو و سردمدارای حقوق بشر ،فرهنگ مدرن و رفتار صحیح مدنی رو توی جنگ جهانی دوم و جنگهای کره و آمریکا ( ۲٫۵ میلیون کشته و زخمی غیرنظامی) و ویتنام و......دیدیم .

  اگر حقوق زنان این لش بازی و هرزگی ایرانیای عزیزمونهhttp://bakeregi-mamnoo.blogspot.com/2011/11/firoozeh-bazrafkan.html
  http://bakeregi-mamnoo.blogspot.com/2011/09/blog-post_17.html

  http://bakeregi-mamnoo.blogspot.com/2012/01/soodabe-sarkheil.html

  که اونم بدرد امثال تو و فامیلت میخوره.

  بهتره یه نگاهی‌ به تجاوز در دیار ارمانیت بندازی ببینی‌ که اگه تو ایران هم از این کارها میشه از اثر فرهنگی امثال شماها و سرورا تونه. هیچ جای دین توصیه به این چیزا نشده بلکه جریمه داره تا مجازات مرگ..... که شما خوشت نمیاد ازش

  پاسخحذف
 58. ببین جوان ...
  ابتدای امر باید ذکر کنم با شعار یا ساندیس و حرف های غیر منطقی کاری به پیش نخواهد رفت.
  ارباب و نوکر و آمریکا و ویتنام و ... این حرف ها هم تاثیرات یا استعمال مواد مخدر و یا ساندیس مسموم و ...
  در کل این روشی ست که بعضی از آدمیان دارند وقتی منطقی و دیدگاه و اطلاعاتی ندارند دیگران را متهم و ... می کنند.
  آمریکایی رفتار خود رو دارند و به هیچ وجه ارتباطی به ما ندارند،خود مسوول رفتار خود هستند.
  هر انسان ( زن یا مرد) مسوول رفتار خود هست و صد البته باید آزاد در اتخاب روش زندگی خود باشند.
  بهتر هست به مطالعه خود افزوده و اطلاعات خود را بیشتر کنید ، تا انجام رفتارهای عامیانه و نامناسب ...
  هیچ دیاری برای من دیار آرمانی نیست...
  در دین اسلام رفتارهای نامناسب و خشنی ذکر شده و تایید شده که شایسته انسان ها نیست.
  اگر در این مورد شک دارید حتما حداقل کتاب خود (((قرآن ))) را بخوانید، حداقل بدانید از چه دفاع می کنید.
  اسلام از دیکتاتوری ، ترور، جنگ، برده داری و... حمایت می کنند.
  ما هر روز در جمهوری اسلامی الام ناب محمدی را مشاهده می کنیم.
  پس نیازی نیست جای دوری برویم.
  اما باور دارم به روزگاری که همه چیز تغییر خواهد کرد و آن زمان هست که دیگر حق پایمال کردن حقوق دیگران ، حق شکنجه ، حق آزار و حق جنایت و ترور را نخواهید داشت.
  به امید یک روز که امکان زندگی آزاد برای همه ی انسان ها باشد.
  به امید یک روز خوب...

  پاسخحذف
 59. استاد

  کلی‌ گویی و حرفای قشنگ قشنگ زدن رو عمه جان من هم بلده. شما که ماشاالله سواتت خیلی‌ بالاست میشه دقیقا آیاتی رو که در قران در مورد دیکتاتوری ، ترور، جنگ، برده داری ذکر و توصیه شده را بفرمایید بلکه من هم مثل شما عزیزان به راه راست هدایت بشم.انگار اون قرآنی که شما داری ورژنش با مال من فرق داره.

  دوما اینهمه اطلاعات!!!! را از کره ماه که نیاوردید. بالاخره باید یه جا حقوق بشر ،فرهنگ مدرن و رفتار صحیح مدنی باشه شما شیفته اش شدی وگرنه از کجا میدونی اینها چیه؟؟ از رو هوا حرف زدن و کلا به هیچی‌ اعتقاد نداشتن که از جهل مرکب میتونه باشه. میشه فقط وراجی.

  در ضمن ساندیس هم بخورم بهتره تا بشینم یه جا آبجو تگریمو بزنم تو رگ و بد از آروغ حرفای صد من یه غاز روشنفکری بزنم.

  پاسخحذف
 60. vaghan az kasi ke bara emam hosein azadari mikone baeide age ghoran va namaz bekhonid o be khoda iman dashte bashid az zadan in harfa mo be taneton sikh mishe fek konam dige shoma raftin joz gomraha.kharejia mosalman mishan irania kafer akhar zmane dige

  پاسخحذف
 61. khodaya Gomrahan ra be rahe rast hedayat kon . I Love Mohammad .

  پاسخحذف