جمعه

از «اَنِ خر» تا «پشگل شتر»: مشت بعد از جنگ خامنه ای، پنج سال بعد از جنبش سبز!

خیلی حدیث و داستان میشود نقل کرد راجع به جریان پشگل شتر عایشه و عمق ذهنیت آخوند جماعت که اصولا توی همین پشگل و سرگین و هرآنچه از کمر به پائین است چرخ میزند.  اما نکته ای که زیاد توی ذهن میزنه راجع به این فتاوای جدید نوچه های خامنه ای و تشبیه جنبش سبز به شتر و رنگ سبز به پشگل شتر اینه که در واقع این تلاش بیهوده ای هست برای تلافی کردن تحقیری که به خامنه ای و به کل «منصب» ولایت فقیه در جریان جنبش سبز تحمیل شد، وقتی مردم خامنه ای را «خر» و احمدی نژاد را «ان» یا همان «پشگل» وی لقب دادند...  

اما سئوال اینجاست که این به قول معروف «مشت بعد از جنگ» هیچ فایده ای هم دارد برای مقام عظمی و نوچه های ریش و سبیل کلفتش؟  من که شک دارم.  نه تنها به قول معروف مشت بعد از جنگ را فقط بر سر خود باید زد، بلکه زیر آب ولایت فقیه و تقدسش بیشتر از آن زده شده که پشگل شتر زن پیغمبر بتواند دوای دردش بشود.  ایران و ایرانی آنچنان چهره زشت و کریه خامنه ای را دید در جریانات ۸۸ که میتوان مطمئن بود یک دگردیسی و رشد تاریخی در ذهن  جمعی آنها صورت گرفته که در نتیجه اش دیگر  نه تنها برای خود خر و پشگل های ریز و درشتش بلکه برای کل «مقام والای ولایت» هم پشیزی ارزش معنوی و اخلاقی قائل نیستیم. 

۵ نظر:

 1. marg bar Khamenei
  lanat bar khomeini

  پاسخحذف
 2. ستار بهشتی . زندانیان سیاسی را آزاد کنید. آقای سعیدی امثال شما ها هستید که پشکل شتر را به رنگ های مختلف و نشان می بینید . شما پشت شتر چکار می کردید . و هر چیز را قداست می بخشید .و گرنه آن دوران گذشته و چرا یاد آن می کنید و چه ترسی دارید . چرا از امثال دزدی و غرت اموال ملت نمی نویسید . و هی از جنبش سبز و 88 بر می گردید.

  پاسخحذف
 3. مرگ ولایت فقیه با جنبش سبز شروع شده و حالا روزهای پایانی عمرش را به سر میبرد. مرگ بر خامنه ای! مرگ بر اسلام کثیف. زنده با د آزادی و پاینده ایران!

  پاسخحذف
 4. Ayeshe ke taklifesh roshane vali agha chi shod ke peshkele shotor az dahane to dar amad?

  پاسخحذف
 5. تصویرحجه الاسلام علی پشکل نژاد

  http://i39.tinypic.com/2eb62dk.jpg

  پاسخحذف