دوشنبه

«تست» جالب نشریه آمریکایی از «تحمل» ادیان جهانی: ظاهرا تنها مسلمانان رفوزه میشوند


لینک بالاترین: اینجا
نشریه «آنیون» که مشهور ترین نشریه آمریکایی در زمینه طنزهای جدی سیاسی و اجتماعی است در مقاله ای تحت عنوان «هیچکس به خاطر این تصویر به قتل نرسید» با انتشار تصویر مذکور دست به امتحان جالبی زده است که دیدنش به مسلمانان دو و چند آتشه خودمان توصیه میشود.  

«آنیون» نوشته است: «به گزارش منابع خبری، در پی انتشار این تصویر، که در آن عزیزترین چهره های ادیان بزرگ جهانی در حال انجام اعمال سکسی بسیار شهوت آمیز و بی عفتانه هستند، هیچکس به قتل نرسید، هیچکس کتک نخورد، و جان هیچکس نیز تهدید نگردید.   . . .  طبق اخبار رسیده در پی انتشار این تصویر کسی موسسه مسئول انتشار عکس را تهدید به بمب گذاری نکرده است، و هیچ تظاهراتی در خیابانها به راه نیافتاده است، و فردی که این کارتون را کشیده نیز مورد تهدید و ایذاء قرار نگرفته است.  اگرچه برخی از معتقدین به ادیان یهودی، مسیحی، بودایی و هندو از دیدن این تصویر احساس میکنند به اعتقادات آنها توهین شده است، اما طبق گزارشات آنها پس از دیدن این تصویر تنها سر خود را تکان دادند و رد شدند و رفتند.»

البته اگرچه «صاحبان مال» چندان عکس العمل شدیدی نشان نداده اند، اما شخصا توصیه میکنم برادران مسلمان موقع دیدن این عکس یک یا چند لیوان آب سرد حتما در دسترس داشته باشند.از چب به راست: موسی (یهودیت)، عیسی (مسیحیت)، گنش (هندویسم)، بودا (بودایی)

۵ نظر:

 1. میدونید چرا در این جمع حضرت محمد رسول لولا حضور نداره؟
  اولاً که دنیا ظاهراً بدون وجود رسول لولا هم کاملاً امن و امان است و هیچ نیازی به حضور مبارکشان نیست.
  ثانیاً اون فیل بدجنسه با تمام قوا دستشو چپونده اون تو و نمی ذاره محمد رسول لولا بیرون بیاد و ادعای پیامبری کنه.

  پاسخحذف
 2. اونيكه اون تو جا خوش كرده باباي پفيوز توِ كه تورو ريده حرمزادهِ چهل پدر

  پاسخحذف
 3. در ضمن اين نقاشي هم بسيار زشت و حيواني ست

  پاسخحذف
 4. کس خوار همتون

  پاسخحذف
 5. ریدم تو هیکل نوهین کنندگان به مردم

  پاسخحذف